• Indesit Servisi

BUZDOLABI

Buzdolabı Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Çamaşır Makinesi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

BULAŞIK MAKESİ

Bulaşık Makinesi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

KLİMA

Klima Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

KOMBİ

Kombi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE
Indesit Servisi - Indesit Onarımı - Indesit Bakımı - Indesit Montajı - Indesit Teknik Servisi

Indesit Servisi - 0850 303 36 30 - HEMEN ARAYINIZ

1935 yılında kurulan Indesit şirketi, birçok farklı markayı da bünyesinde bulunduran bir şirketler grubu olmakla birlikte kendi adıyla da beyaz eşya üretimi yapmaktadır. Avrupa’nın en büyük beyaz eşya üreticilerinden biri olan şirket, İngiltere ve Rusya gibi pazarlarda lider konumdadır. Firmamız da Indesit teknik servis hizmetlerini vermektedir.

Firmamız, birçok diğer marka için olduğu gibi Indesit teknik servis hizmeti konusunda da uzmandır ve uzun yıllardır teknik servis hizmeti vermektedir. Indesit markası ankastre ve solo olarak buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi, davlumbaz gibi ürünler üretmektedir. Biz de firmamız bünyesindeki uzman kadromuz ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla, en hızlı çözümleri sunmak için hizmetinizdeyiz.

Indesit markasının ürünleri rakiplerine göre uygun fiyatlı olsa da ürünleri oldukça kalitelidir. Türkiye’de üretimi yapılan bazı ürünlerinin büyük çoğunluğu ihraç edilmekte, bir kısmı da Türk müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Çok bulunmayan bir ürünün teknik servis hizmetini verebilmek uzmanlık gerektirir. Müşterilerine her zaman en iyi hizmeti, en hızlı şekilde vermeyi amaç edinen, üst düzey teknik ekipman ve uzman kadrosuna sahip olan firmamız, müşterilerinin teknik servis taleplerini uygun maliyetle ve en hızlı şekilde yerine getirmek için çalışmaktadır. Firmamız Indesit teknik servis hizmeti verebilecek özel uzmanlara sahiptir. Teknik servis hizmeti vermek özen isteyen bir iştir ve biz de servisimize gelen ürünleri en hızlı ve en özenli bir şekilde müşterilerimize geri vermek için büyük bir özenle çalışıyoruz.

Etiket : Indesit Beyaz Eşya Servisi, Indesit Çamaşır Makinesi Servisi, Indesit Bulaşık Makinesi Servisi, Indesit Buzdolabı Servisi, Indesit Ankastre Servisi, Indesit Fırın Servisi, Indesit Klima Servisi, Indesit Ocak Servisi, Indesit Servisi, Indesit Servisleri, İstanbul Indesit servisi

Müşterilerimiz

NE DİYOR?

TIKLA ARA
WHATSAPP